Pomimo że wakacje dla większości z nas dobiegły już końca, to ja Zakręcona zaczynam swoje podróże. Dziś przedstawiam wam wpis o moich krótkich wakacjach w Polsce. Pod koniec sierpnia udałam się z kilkoma znajomymi do małej nadmorskiej miejscowości, aby spędzić miło czas na plaży.

kilka dni nad morzem

Kilka dni nad morzem

Zacznijmy od początku, jak to się stało, że wylądowałam na kilka dni nad morzem? Pomysł padł bardzo dawno temu chyba nawet po ostatnim powrocie właśnie znad morza w zeszłym roku. Nasze krótkie wakacje w Polsce trwały 4 dni i to niepełne. Wyruszyliśmy we wtorek w nocy i wracaliśmy w sobotę wieczorem, aby być w niedziele w Krakowie.

Dla mnie czas ten był w pełni wykorzystany na leżakowanie na słońcu i odpoczynek. Wszyscy mówili mi, że nie ma opcji się opalić nad naszym kochanym morzem, mnie się udało.

krótkie wakacje w Polsce

Mieszkaliśmy w 4-osobowym domku holenderskim. Za wynajem na 3 doby zapłaciliśmy około 600 zł. Za dobę od osoby wyszło około 50 zł. Patrząc na to, iż byliśmy jeszcze w sezonie wakacyjnym, cena była bardzo korzystna.

Krótkie wakacje w Polsce

Dotarliśmy na wybrzeże nad ranem niestety już po wschodzie słońca. Co prawda nic straconego pogoda nie sprzyjała absolutnie, aby oglądać wschód. Bałtyk przywitał nas deszczykiem i lekkim wiaterkiem, ale i tak było cudownie zawitać z powrotem na plaży z widokiem na morze.

kilka dni nad morzem - zachód słońca

Kolejne dni to tylko i wyłącznie słońce i opalanie się, bo na nasze szczęście po naszym przyjeździe na niebie zawitało na cały tydzień piękne słoneczko. Niewiele zdjęć mogę wam pokazać no bo tylko leżakowałam i pływałam w morzu.

Wieczory spędzaliśmy w gronie znajomych grając w planszówki i spacerując po miasteczku nadmorskim. Pomimo że to tylko kilka dni nad morzem to wykorzystałam je w 100%, tak jak chciałam. Wróciłam zmęczona słońcem i mocno opalona co na polskie warunki mało prawdopodobne.

krótkie wakacje w Polsce - zachód słońca nad morzem.

Jeśli brak wam czasu na długie wakacje lub budżetu na wyjazdy zagraniczne to polecam krótkie wakacje w Polsce. Ja uwielbiam Polskę, chce odkrywać ją na nowo i myślę, że takie kilka dni nad morzem czy w innym miejscu to naprawdę dobry czas, by poznać okolice i to, co ma nam do zaoferowania dany region.

Moi drodzy na moim kanale na YouTubie pojawił się również pierwszy vlog z wyjazdu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *