Lifestyle

To mój styl życia i nie tylko. To również zakupy i pasje. Opisuję wam sytuację mające wpływ na mojego codzienne życie. Lifestyle to wszystko, co się u mnie dzieje w obecnej chwili. Taki trochę mój-wasz pamiętnik.

Wielki powrót

Witam was kochani, pragnę poinformować, iż wracam do regularnego pisania dla was różnych bliskich memu sercu rzeczy. Przerwa która miała miejsce była spowodowana moim brakiem weny i poddaniem się. Dziś wracam do was dużo silniejsza i naładowana pozytywną energią. Na samym początku chciałabym podsumować ubiegły 2019 rok, uwzględniając ważne dla mnie chwile. Zapraszam do dalszej …

Jesienny Lookbook 2019

Co prawda jesień już zawitała na dobre, a swój najlepszy czas pewnie ma za sobą, to ja mam dla was jesiennego lookbooka. Nie jest to jednak zwyczajny lookbook, to nie ja przygotowałam dla siebie stylówki ze zdjęć a mój chłopak. Jeśli jesteście ciekawi jak Kamil poradził sobie z doborem stylówek dla mnie zajrzyjcie dalej.

Szaleństwo wyprzedaży

W związku z przygotowaniami do ślubu mojej przyjaciółki zaczęło brakować mi czasu. Szybko jednak do was wracam i przedstawiam najnowszy wpis.Od pewnego czasu w sklepach możemy zaobserwować wielkie szyldy zachęcające do zakupów wyprzedażowych. Oferty do minus 70% ceny, wręcz działają jak tajemna siła przyciągająca nas do sklepu.

Co się dzieje z Zakręconą ?

Co się dzieje z Zakręconą, że nie ma nowych wpisów ? Czyżby zrezygnowała i już nie będzie się bawić w blogowanie ? Nic bardziej mylnego moi drodzy, dalej jestem pełna energii i zapału do tworzenia czegoś swojego. Niestety mam problem z czasem, sesja i zakończenie semestru na studiach zbliża się wielkimi krokami. Zapraszam do poczytania …

Wiosenna kolekcja butów na obcasie

Z czym kojarzy się wam wiosna? Poza pięknem natury, która budzi się do życia i wszystko staje się  zielone. A co za tym idzie, staje się coraz cieplej, słońce zachęca nas do częstszego wychodzenia z domu. Jak wychodzenie z domu to w końcu lekkie zwiewne stylizacje, wiosenne buciki i kolorowe makijaże. Dziś skupie się na …

Z życia zakręconej

Jak to czasem w życiu bywa, każdemu zdarza się błądzić w chmurach. Tak też było ze mną ostatniego poranka, wychodząc na uczelnie, zapomniałam mojego głównego centrum dowodzenia, czyli portfela. Wszystko za sprawą zmiany torebki na plecak, jak to się stało, że został w mieszkaniu i jak sobie bez niego poradziłam ?

Co mam w torebce?

Jakiś czas temu bardzo modne było nakręcanie różnego rodzaju filmików o wdzięcznym tytule co mam w torebce? Próbowałam znaleźć genezę tego typu wpisów, od czego to mogło się zacząć? Odpowiedź wydaje się dość prosta, my kobiety z czystej ciekawości lubimy takie wpisy/filmy. Sama uwielbiam oglądać inspiracje tego typu, żeby podpatrzeć różne lifehacki organizacyjne.