Jak już pewnie się domyślasz nazywam się Angelika, stąd nazwa bloga Zakręcona Andzia. Mam 25 lat a z wykształcenia jestem pedagogiem z dwoma specjalnościami (społeczno-opiekuńczy oraz doradca zawodowy). Od roku mieszkam głównie w Krakowie gdzie również toczy się całe moje życie towarzyskie.

Pracuję w żłobku z maluszkami do 3 roku życia. Zapytacie dlaczego? Od dziecka wiedziałam, że chcę pracować z dziećmi. Stąd też moja kariera edukacyjna począwszy od liceum o profilu psychologiczno-pedagogicznym po studia pedagogiczne. Dzięki praktykom studenckim utwierdziłam się w przekonaniu, iż najlepiej czuję się w pracy z maluszkami. Dziś po prawie półrocznej pracy z dziećmi mającymi od około 10 miesięcy do prawie 2-latek wiem, że to był dobry wybór. Może kiedyś napiszę Wam obszerny post dlaczego dokładnie żłobek.

Prywatnie jestem szczęśliwą dziewczyną najlepszego faceta na ziemi, to dzięki niemu odważyłam się prowadzić bloga. To on wspiera mój każdy pomysł ten błahy i prosty, jak i ten skomplikowany i wymagający nakładu pracy.

Moja przygoda z blogiem jest długa i kręta ale jestem tu dla Was i dla siebie.

Uwielbiam testować nowości kosmetyczne i pielęgnacyjne nie koniecznie te rynkowe ale takie których to ja nie znam. Nie zawsze jest to korzystne dla mnie i mojej skóry ale to silniejsze ode mnie. Nie jestem makijażystką ale kocham makijaż, ciągle ćwiczę i poprawiam swoje umiejętności.

Podróże i poznawanie nowych miejsc to pasja którą odkryłam stosunkowo niedawno, część wyjazdów staram się Wam opisać i pokazać choćby wirtualnie piękne zakątki Polski.

Poza tym jestem normalną dziewczyną z sąsiedztwa, taką do której możecie napisać, zagadać zawsze staram się odpisać, pogadać.

Poza blogiem prowadzę jeszcze kanał na YouTube oraz Instagram. Na YouTube pojawiają się vlogi z mojego życia oraz wyjazdów, różne haule zakupowe, próby makijażowe i wiele więcej. Instagram towarzyszy mi na co dzień, tu jest mnie najwięcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *