Pielęgnacja

Pielęgnacja twarzy i ciała jest niezwykle ważna dla każdej kobiety i nie tylko. Właśnie z potrzeby dzielenia się z wami moimi odkryciami pielęgnacyjnymi oraz kosmetycznymi powstała ta kategoria. Znajdziecie tutaj różne recenzje oraz opinię na temat różnych produktów pielęgnacyjnych.

Soniczna myjka do twarzy

Kiedy nie wiesz co zrobić z wolnym czasem zostań na dłużej na moim blogu i poczytaj wpis o sonicznej myjce do twarzy. A jeśli masz jeszcze więcej wolnego i się bardzo nudzisz zapraszam na YouTube tam mam mówioną recenzję myjki sonicznej do twarzy Esperanza. Soniczna myjka do twarzy to przede wszystkim doskonały sposób na oczyszczenie …

Oczyszczający peeling do twarzy Sylveco

Kochani w tym wpisie podzielę się z wami recenzją na temat oczyszczającego peelingu do twarzy Sylveco. Niestety nie mogłam przeprowadzić tego testu osobiście, ale przeprowadziła go na moją prośbę moja przyjaciółka. Pierwsze wrażenie nie było za ciekawe i nie zachęcało do kontynuacji testu. Jednak jakie były efekty końcowe? Dowiecie się, klikając WIĘCEJ…..

Denko kosmetyczne

Przedstawiam wam pierwsze moje denko kosmetyczne, do tej pory wyrzucałam na bieżąco wszystkie puste opakowania do kosza. Niektóre z nich zostały znalezione podczas jesiennych porządków, inne są zużyte na bieżąco. Zostawiam wam małą zajawkę, o jakich kosmetykach będzie mowa dalej. Jeśli czytelniku jesteś ciekaw, jak się sprawdziły powyższe kosmetyki u mnie, zapraszam do lektury….

Maseczkowe love

Właśnie jestem w trasie i tak sobie pomyślałam czemu by nie wykorzystać tego czasu na napisanie dla was krótkiego postu o moim kosmetycznym uzależnieniu. Tytuł wpisu maseczkowe love jednoznacznie wskazuje czym tak, naprawdę jest moje uzależnienie. Jest to kupowanie wszelkiego rodzaju maseczek, tak dobrze czytacie kupowanie. Prawie każda wizyta w drogerii bądź sklepie, w którym …