Kochani w tym wpisie podzielę się z wami recenzją na temat oczyszczającego peelingu do twarzy Sylveco. Niestety nie mogłam przeprowadzić tego testu osobiście, ale przeprowadziła go na moją prośbę moja przyjaciółka. Pierwsze wrażenie nie było za ciekawe i nie zachęcało do kontynuacji testu. Jednak jakie były efekty końcowe? Dowiecie się, klikając WIĘCEJ…..

Oddaje was symbolicznie w ręce mojej kochanej M. Która chce pozostać na razie anonimowa, może kiedyś się ujawni.

Chciałabym dzisiaj podzielić się z Wami moją opinią na temat oczyszczającego peelingu do twarzy Sylveco. Siedziba firmy Sylveco mieści się w Polsce, a kosmetyki są jak najbardziej naturalne.

Zacznijmy od tego, że moja cera jest bardzo kapryśna, głównie przetłuszczającą się w strefie T. Zawitał u mnie z czystej ciekawości dotyczącej kosmetyków naturalnych oraz na zawarty w nim korund czy olejek z drzewa herbacianego. Oczyszczający peeling do twarzy Sylveco przy pierwszym użyciu nie zrobił na mnie pozytywnego wrażenia. Jego konsystencja przypomina kremową pastę, powiedziałabym nawet, że jest dość tępa. Pozostawia po zmyciu delikatnie tłusty film (dla mnie to coś okropnego).

Oczyszczający peeling do twarzy – czy to naprawdę działa?

Podczas pierwszego nałożenia na twarz przestraszyły mnie drobiny korundu. Wydały mi się za mocne jeśli chodzi o moją buzię i przyzwyczajenia. Został odstawiony na kilka dni, ale w związku z tym, że nie miałam w domu innego peelingu podęłam kolejną próbę zastosowania oczyszczającego peelingu do twarzy Sylveco. Jakież było moje zdziwienie, gdy zauważyłam, że on naprawdę działa!

Buzia stała się gładziutka, cera rozjaśniona a co najważniejsze peeling złagodził podrażnienia i przyspieszył regenerację ,tak jak obiecuje producent! Przy regularnym stosowaniu wszyscy „nieprzyjaciele” stają się mniej boleśni. Wypryski szybciej się goją, a do tego wszystkiego mniejsze zmiany szybko znikają.

Peeling jest bardzo wydajny, stosuję go kilka miesięcy i zużyłam dopiero pół opakowania przy bardzo regularnym stosowaniu. U mnie w miejscowości jest problem z dostępnością tego produktu w drogeriach. Dlatego podczas ostatniej wizyty w Krakowie kupiłam kolejne opakowanie, które będzie sobie spokojnie czekać na swoją kolej.
Jestem z niego bardzo zadowolona i będę używała dalej. Między innymi ze względu na świetne wygładzenie buzi i ogromną pomoc w walce z wypryskami i zaskórnikami.

Sylveco oczyszczający peeling do twarzy
Opis producenta o oczyszczającym peelingu do twarzy Sylveco.
sylveco peeling oczyszczający
Sposób użycia wraz ze składem.
Oczyszczający peeling do twarzy Sylveco
Jest i on sprawca całego wpisu.

Ze względu na naturalny skład oczyszczający peeling do twarzy Sylveco ma krótką datę ważności. Dlatego tak ważne jest regularne stosowanie, ponieważ stosowanie kosmetyków po upływie daty ważności może przynieść więcej szkody niż pożytku.

Oczyszczający peeling do twarzy Sylveco na pewno dostępny jest w drogerii Kosmyk za niecałe 20 zł. Cena jest bardzo zachęcająca, patrząc na działanie oraz wydajność kosmetyku.
Mam nadzieje, że mieliście podobne doświadczenia z owym kosmetykiem. Równocześnie proszę was o podpowiedzi jakich peelingów wy używacie? Oraz jaką macie cerę, pomóżmy sobie nawzajem w znalezieniu idealnego kosmetyku dla nas.

Summary

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *