Co prawda jesień już zawitała na dobre, a swój najlepszy czas pewnie ma za sobą, to ja mam dla was jesiennego lookbooka. Nie jest to jednak zwyczajny lookbook, to nie ja przygotowałam dla siebie stylówki ze zdjęć a mój chłopak. Jeśli jesteście ciekawi jak Kamil poradził sobie z doborem stylówek dla mnie zajrzyjcie dalej.

Jesienny lookbook

Jesienny lookbook co to tak naprawdę jest? Słyszałam wiele określeń i widziałam wiele realizacji. A to nic innego jak zaprezentowanie różnych stylizacji przy pomocy zdjęć lub filmów. Aby zrealizować lookbooka można zorganizować sesję w studio lub plenerze. Ciekawym elementem jest na przykład motyw przewodni lub spójny element wszystkich stylizacji.

Pewnego słonecznego popołudnia wpadł mi do głowy pomysł, aby stworzyć jesiennego lookbooka. Ale nie takiego zwykłego gdzie to ja wśród moich ubrań wyszukuję te, które najbardziej mi się podobają i tworzę z nich stylizację. Za dobór ubrań do konkretnego zestawu odpowiedzialny był Kamil. Przygotować miał minimum cztery stylizacje i właśnie tyle udało mu się skompletować. W mojej garderobie spędził dłuższą chwilę, wybierając poszczególne elementy. Łączył je ze sobą, następnie zmieniał, znowu łączył cały proces trwał około godziny a w efekcie końcowym powstały cztery różne stylizacje. Mniej lub bardziej odważne, ale wszystkie w jego stylu. Przejdźmy jednak do konkretów.

Stylizacje jesień 2019 – oto efekty naszej współpracy:

Stylizacja numer jeden to propozycja stroju na uczelnię

Tak naprawdę nic nadzwyczajnego, ale takie stylówki uwielbiam najbardziej. Wygodne, luźne do przetrwania całego dnia na uczelni.
buty — sklep internetowy Royal Fashion
spodnie — H&M
bluza — Cropp
t-shirt — H&M

Stylizacja numer dwa to propozycja na wyjście ze znajomymi

Eleganckie jeansy do tego kolorowa ramoneska i stylizacja gotowa. Wystarczy dobrać odpowiednią koszulkę oraz buty i można ruszać w miasto.
buty — osiedlowy sklepik
spodnie — Mohito
ramoneska — Centrum Handlowe Tandeta (bardzo podobną widziałam w Zara)
t-shirt — Cropp

Stylizacja numer trzy to propozycja na romantyczne wyjście we dwoje

Proste, a zarazem eleganckie, sukienka, rozpuszczone włosy plus wygodne buty. Można, zamiast moich sneakersów na koturnie wybrać eleganckie szpilki.
buty — sklep internetowy Royal Fashion
sukienka — Mohito
okulary — Pepco

Stylizacja numer cztery to idealne połączenie na ciepłe jesienne popołudnie i spacer

Czy wy też widzicie kontrast w tej stylizacji? Ciepły sweter i letnie spodenki, osobiście tak bym tego nie połączyła, Kamil tak oto efekt. Powiem wam szczerze, iż bardzo podoba mi się to połączenie a dodatkowo wcale nie było zimno jakby mogło się wydawać.
buty — sklep internetowy Czas na buty
sweterek — House
spodenki — Cropp
czapka — osiedlowy sklepik

Nasz jesienny lookbook to cztery przedstawione wyżej stylizacje. Przygotowując się do sesji byłam pełna obaw jakie ubrania Kamil połączy ze sobą. Efektem końcowym byłam bardzo zadowolona a co więcej dwie z nich już wykorzystałam. Jedno jest pewne nie był to pierwszy lookbook w moim wykonaniu, jeśli macie ochotę to na kanale jest też filmik w którym pokazuję trochę więcej a temat tych stylizacji. Dajcie znać co myślcie o tych stylówkach i czy oddałybyście się w ręce waszych chłopaków?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *