Wakacyjna Kosmetyczka – Jakie kosmetyki na wakacje?

Dziś mam dla was obiecany ostatnio wpis o mojej wakacyjnej kosmetyczce. Kiedyś pokazywałam wam kosmetyki, jakie zabieram przy wpisie o ty co zabrać na trzydniową wycieczkę, więc teraz to pominę. Nie odkryje dla większości z was pewnie nic nowego, aczkolwiek kilka osób prosiło o taki wpis, wiec jest i on.

Zacznijmy od kosmetyków do włosów, które tworzą dużą część tej wakacyjnej kosmetyczki. Poza szamponem i szczotką mam jeszcze spray do rozczesywania i jedwab. Dodatkowo zabieram czasem suchy szampon i lakier do włosów.

Wakacyjna kosmetyczka
Pielęgnacja włosów

Kolejną dużą grupą kosmetyków są te do higieny ciała szeroko rozumianej. Począwszy od żelu pod prysznic po kremy. Znaleźć można również jakieś maseczki do twarzy, peelingi oraz perfumy.

Jakie kosmetyki na wakacje?
Oczyszczanie twarzy
jakie kosmetyki na wakacje - przyje,my prysznic
Przyjemny prysznic
wakacyjna kosmetyczka przyjemność do twarzy
Przyjemność dla twarzy
wakacyjna kosmetyczka
Wszystko co nie łapie się w powyższych kategoriach

Pomyślicie jakiś dziwny ten wpis prawie zero teksu, okej macie racje. Ale skoro wpis jet o tym co zabieram to jak najlepiej wam to zaprezentować? Przedstawienie na fotografiach to według mnie najlepsze wyjście.

Do mojej wakacyjnej kosmetyczki zaliczam, również apteczkę z lekami pierwszej potrzeby tak to nazwijmy. Znajdziecie w niej coś na ból głowy, coś na żołądek, skaleczenia, ból gardła czy kaszel.

Wakacyjna kosmetyczka - leki
Apteczka pierwszej pomocy

Moi drodzy to tyle, co zabieram do mojej wakacyjnej kosmetyczki, zapraszam was też na YouTube, tam też pojawił się nowy filmik. Dajcie mi, też proszę znać, co wy ze sobą zabieracie na wyjazdy do kosmetyczek.

7 Comments on “Wakacyjna Kosmetyczka – Jakie kosmetyki na wakacje?”

  1. Hej, a nie zabierasz tamponów/podpasek? A co z wkładkami? Czy rozwazalas przejście na kosmetyki organiczne lub wegańskie i zredukowanie plastiku dla dobra nas wszystkich? Ze zdjęć naliczyłam ponad 30 plastikowych pojemników na kosmetyki. Czy wiesz, że istnieją szampony w kostce, pakowane w karton i drewniane szczotki do zębów? Proszę daj znać w następnym poście co myślisz o eko zmianach.

    • Jeśli mam wyjazd poza tym szczególnymi dniami w miesiącu to i owszem nie zabieram,a w wyjątkowych sytuacjach są sklepy 🙂

  2. A ja od siebie polecam wypróbować kosmetyki Wax Pilomax. Są świetne tylko tyle wam powiem 🙂 Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *