Wakacji czas start – Moje plany wakacyjne

Koniec roku akademickiego 2018/19 dobiegł końca, ufffff. Pierwsza część mojej pracy magisterki oddana do sprawdzenia, średnia mega zadowalająca. Nie będę zdradzać szczegółów, ponieważ nie jest to najważniejsze. Przede mną jedno z ważniejszych wyzwań, od października zaczynam drugi kierunek studiów (czy na pewno dam sobie rade ?). Tymczasem od dnia dzisiejszego cieszę się wakacjami na całego !

Moje plany wakacyjne - zakrecona Andzia

Moje plany wakacyjne

Pewnie dla niektórych z was moje plany wakacyjne nie będą niczym nadzwyczajnym, ale dla mnie będą się różnić nieco od tych wcześniejszych.

Jako studentka drugiego roku magisterki przez wakacje czeka mnie przeczytanie całej sterty książek, aby uzupełnić braki w części pierwszej pracy.

Poza tym planujemy z moim chłopakiem odwiedzić dużo znanych i nieznanych miejsc. Mam na to 3 miesiące więc chyba nie aż tak mało.

Do tego wszystkiego czeka mnie kilka wesel i imprezek rodzinnych. Już nie mogę doczekać się wesela roku moich kochanych A&M.

Jak widzicie moje plany wakacyjne nie są jakieś mega ambitne i szczegółowe po prostu chciałabym jak najwięcej zobaczyć w tym wolnym czasie. Wszystko będę opisywać na blogu i dzielić się z wami tymi przyjemnymi chwilami.

Aktualnie przed nami wyjazd do Wrocławia z odwiedzinami u znajomych. Co zobaczymy, ile zwiedzimy, wyjdzie w praniu.

Mniej więcej wiecie co się dzieje u mnie i co będzie się działo w najbliższym czasie. Mam nadzieje, że będziecie wpadać do mnie i podsyłać pomysły na zobaczenie fajnych miejsc najlepiej w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *